Звільнений Медведчуком військовополонений вночі був «заламаний» і затриманий співробітниками СБУ. Відео

Звільнений Медведчуком військовополонений вночі був «заламаний» і затриманий співробітниками СБУ

 

 

Співробітники Служби безпеки України затримали Дмитра Великого, який напередодні був звільнений за допомогою Віктора Медведчука з російського полону.

 

 

Звільнений військовополонений
Звільнений військовополонений вночі був затриманий співробітниками СБУ
Як раніше вже повідомляли в прес-службі СБУ, що даний військовослужбовець був оголошений в розшук за підозрою в дезертирстві.

 

Як передае replyua.net з посиланням на «112 Україна», в п’ятницю 28 червня кум російського лідера Володимира Путіна Віктор Медведчук привіз з Ростова до Мінська чотирьох українських військовополонених.

 

 

У числі них був також і Дмитро Великий, якого згодом затримали представники СБУ. Варто також відзначити, що в базі «миротворця» Великий також числиться як дезертир.

 

 

Сам Дмитро Великий прокоментував своє затримання, заявивши, що цієї ночі до нього в будинок в Павлограді увірвалися співробітники Служби безпеки України і затримали звільненого військово полоненого із застосуванням сили.

 

 

«Я з батьками побув хвилин 15, потім прибігли люди з автоматами, вони перестрибнули через паркан. Я відразу не знав просто, вони батька з ніг збили ». За словами екс-військового, його утримували до 4 години ранку. А так, як він не міг додзвонитися до свого адвоката, то на питання співробітників СБУ він не відповідав.

 

 

Відео Youtube 112 Украина