Александр Куницкий «zpsanek» пожаловался что его хотят снять с выборов из за двойного гражданства

Олександр Куницький «zpsanek» поскаржився що його хочуть зняти з виборів через подвійне громадянство

 

Олександр Куницький, який є кандидатом від політичної партії «Слуга народу» по 169 округу в Харкові має подвійне громадянство і не раз відвідував Росію за останній рік — про це повідомляє сайт «Страна» з посиланям на народного депутата Андрія Денисенко.

 

 

Александр Куницкий

 

 

Згідно з опублікованими їм фото, Куницький має крім українського, паспорт громадянина Ізраїлю, за яким у 2015 році його депортували з України за порушення прикордонного режиму.

 

 

 

Александр Куницкий

Фото Андрія Денисенко: закордонні паспорти Олександра Куницького.
«Щоб спростити старання тих, хто хоче встановити істину, надаю фото сторінки паспорта, на якій стоїть штамп про прийняття державною прикордонною службою України в липні 2015 року рішення про примусове повернення, тобто висилку громадянина Ізраїлю Куницького з території України» — повідомляє на своїй сторінці в Фейсбук народний депутат Андрій Денисенко.

 

 

Також в числі «закордонних» питань у Куницького народний депутат наводить в приклад з десяток поїздок в Російську Федерацію на протязі останніх двох років через пропускний пункт Гоптівка в Харківській області. У цьому випадку, за словами нардепа, Олександр Куницький використав не тільки ізраїльський, а й український закордонний паспорт.
Фото Андрія Денисенко: закордонні паспорти Олександра Куницького.

 

«У мене є підозра, що ізраїльське громадянство використовується цією особистістю тільки для прикриття агентурної діяльності на користь Росії. Про це може свідчити факт неодноразового перетину Куницьким російсько-українського кордону саме по ізраїльському, а не по українському паспорту.

 

 

Тільки в березні-квітні цього року , в розпал президентських виборів, через прикордонний перехід Гоптівка в Харківській області Куницький зробив 8 переходів російсько-українського кордону за своїм ізраїльським паспортом. Разом з тим наблюдается транскордонна активність і по його українському паспорту з номером FG 495891 «- повідомляє нардеп Андрій Денисенко.

 

 

У той же час сам кандидат в народні депутати спростовує будь-які звинувачення на свою адресу, пов’язуючи все, що відбувається виключно з боротьбою за депутатське крісло.

 

 

 

«У мене одне громадянство, тільки українське. У цьому можуть переконатися всі, хто вивчає мою діяльність на Youtube каналі. Всю цю історію замовив мій опонент на 169 окрузі і діючий народний депутат, у якого до речі, у самого є подвійне громадянство — Олександр Грановський. ви можете подивитися, що новина про моє «подвійне» громадянство розходиться в ЗМІ з одним і тим же текстом, тобто він просто взятий під копірку. Таким чином Грановський намагається домогтися зняття мене з виборів, але ж він має тиск на ЦВК — у нього там громадянська дружина»- розповідає Олександр Куницький.

 

Джерело інформації: strana.ua

З останніх відео zpsanek