Знімаю свою кандидатуру: Мочійчук записав скандальне відеозвернення, і заявив що його купив Кононенко. Відео

Знімаю свою кандидатуру: Мочійчук записав скандальне відеозвернення, і заявив що його купив Кононенко

 

Колишній радикал і кандидат в народні депутати по 94 округу Ігор Мосійчук заявив про зняття своєї кандидатури в майбутніх виборах. Також він повідомив про спробу його підкупу і розповів, на користь кого рекомендує віддати голоси своїх виборців.

 

 

 

 

Про це він розповів у відеозверненні у себе в Facebook, передає Час Пік .

 

 

В першу чергу він заявив, що не збирався взагалі балотуватися по цьому округу, а хотів представляти інтереси рідної Полтавщини.

 

 

Він розповів, що йому нібито пропонували стати «технічним кандидатом» нардепа Ігоря Кононенко, який також обирається по 94 округу, і давали гроші за зняття в його користь, після чого він обурився і нібито звернеться тепер в Госбюро розслідувань і поліцію.

 

 

На думку Мосійчука, таким чином його хотіли не тільки залякати, але і видалити з країни, щоб він не заважав фальсифікаціям на окрузі. Нардеп заявив, що підготував ряд заяв в правоохоронні органи, щоб «Кононенко не уникнув кримінального покарання за те, що він зробив з Україною».

 

 

 

Мосійчук зазначає, що він не є прихильником партії «Слуга народу». Тим не менш, він закликав жителів 94 округу голосувати за кандидата від цієї партії, так як, на його думку, «тільки партія» Слуга народу «може змести залишки мародерів».