У Києві дитина кілька днів провела в квартирі з мертвими батьками. Відео

У Києві дитина кілька днів провела в квартирі з мертвими батьками

 

 

У Києві дворічна дівчинка була замкнена в квартирі з мертвими батьками кілька днів

 

У суботу, 11 травня, на вулиці Павла Тичини, 11 в Києві поліцейські і рятувальники ГСЧС розкрили квартиру. Всередині виявили два тіла — чоловіка і жінки, а також дворічну дівчинку. В даний момент життя дитини ніщо не загрожує.

 

У Києві дитина
Жах дня: У Києві дитина кілька днів провів в квартирі з мертвими батьками
Правоохоронці прибули до місця проживання сім’ї після того, як до них звернулася жінка. За словами матері, її дочка протягом декількох днів не виходила на зв’язок. На місці копам ніхто не відкрив, проте вони відчули специфічний запах і прийняли рішення розкрити квартиру.

 

У приміщенні поліцейські виявили чоловіка 1985 року народження та жінку 1991 року народження мертвими. Також в квартирі знаходилася дівчинка 2017 року народження. Її відразу ж доставили в дитячу лікарню і надали допомогу. Зараз життя дівчинки ніщо не загрожує.

 

В даний момент причину смерті батьків дівчини з’ясовує експертиза. Видимих ​​тілесних ушкоджень виявлено не було, тому поки що тільки обговорюється питання про порушення кримінального виробництва за статтею 115 (умисне вбивство). Остаточно ж кваліфікувати цю справу можна буде тільки після результатів розтину.

 

Відео Youtube поліція Києва