Штаб Зеленского запустив відео-петицію про розпуск ВР. Відео

Штаб Зеленского запустив відео-петицію про розпуск ВР

 

Команда переможця виборів президента України Володимира Зеленського запустила відео-петицію з приводу розпуску Верховної Ради. Для того, щоб на неї звернув увагу новий президент, кількість переглядів відео повинно скласти один мільйон.

Штаб Зеленского

Штаб Зеленского запустив відео-петицію про розпуск ВР

 

«Перша відео-петиція готова! Ми запитали у людей на вулиці їх думку на рахунок розпуску Верховної Ради. А тепер питаємо вас — залишити або розпустити? Нагадуємо, що після 1000000 переглядів новообраний президент зверне увагу на це питання в першу чергу », — сказано в описі до відео.

 

Раніше в штабі Зеленського попросили народ повідомляти, які проблеми є найбільш актуальними, а також пообіцяли, що обраний президент буде їх особисто розглядати. Відповідне повідомлення з’явилося під відео, опублікованому в Facebook-групі Команди Зеленського.

 

«Нехай люди на вулиці озвучать свою думку. Є проблема в Україні, яка вас турбує — напишіть її в коментарях. Найбільш актуальні ми розберемо в відео-петиції і на них відреагує Володимир Зеленський особисто. Поїхали! », — написано під відео.

 

Відео Youtube Зе!Президент

Джерело інформації: replyua.net