«Президент у надійних руках». Володимира Зеленського охороняють охоронці Чемпіони світу

 

«Президент у надійних руках». Володимира Зеленського охороняють охоронці Чемпіони світу

   
У вівторок, 10 вересня, команда служби безпеки Президента України стала переможцем десятого Чемпіонату світу з багатоборства тілоохоронців Bodyguard-2019, який проходив 7-10 вересня в Києві.
 
Про це повідомила прес-служба Управління державної охорони України, передає УНН .
  Зеленського оберігають охоронці

 
За результатами безкомпромісної боротьби друге місце завоювала команда служби державної охорони Республіки Молдова, а третє — команда спеціальної служби державної охорони Грузії. Команда жінок-охоронців Управління державної охорони України продемонструвала відмінні професійні навички і завоювала п’яте місце в загальному заліку.
 
За перемогу і звання чемпіонів боролися кращі охоронці з охоронних і правоохоронних відомств, спецслужб, а також служб безпеки президентів Білорусі, Китаю, Молдови, Болгарії, Грузії, Румунії, Йорданії, Сербії та України. Програма чемпіонату світу охоплювала весь комплекс основних напрямків, пов’язаних з практикою особистої охорони.
 
Зеленського оберігають охоронці    
У перший день учасники змагалися в наданні першої медичної допомоги та евакуації особи, яку охороняли, демонстрували навички володіння технікою і тактикою пішого супроводу першої особи, а також виконання прийомів рукопашного бою. На наступний день команди долали смугу перешкод на автомобілі з прийомами контраварійного водіння.
 
Далі охоронців чекав один з найважливіших етапів чемпіонату судді визначали кращих у стрільбі з різних положень, з автомобіля, при русі, а також шукали на швидкість вибухонебезпечні предмети в автомобілі першої особи на швидкість.
 
Нагадаємо, Чемпіонат світу з багатоборства тілоохоронців Bodyguard-2019 стартував в Києві.
 
Як повідомлялося раніше, головою Служби безпеки президента України є Максим Донець, який довгий час був особистим охоронцем українського бізнесмена Ігоря Коломойського. Донець почав охороняти майбутнього президента ще під час передвиборної кампанії в лютому 2019 року.
 

Зеленського оберігають охоронці Чемпіони світу


Повернення Савченко в Раду. Немиті ноги на столі, сигарети і стакан

З’явилися фото-докази, як на Андрія Богдана в Сен-Тропе наділи наручники

Номінувати Зеленського на Нобелівську премію закликали в Росії Горбачова

ЦРУ терміново евакувало свого агента із Кремля: Стало відомо ім’я американського “крота” і що він міг передати США

Джерела в Генштабі ЗСУ розповіли, як сина Порошенка в АТО охороняли 20 спецназівців

 

 

Кремлівського пропагандиста Соловйова розлютили слова Сенцова про плани прибути до Криму на танках. Відео Повернення Савченко в Раду. Немиті ноги на столі, сигарети і стакан