Кремлівського пропагандиста Соловйова розлютили слова Сенцова про плани прибути до Криму на танках. Відео

Кремлівського пропагандиста Соловйова розлютили слова Сенцова про плани прибути до Криму на танках

 

 

Шістка Путина і рупор кремлівського режиму Соловйов в ефірі свого авторського пропагандистського ток-шоу на Россія-1 почав обурюватися в зв’язку з тим, що наш звільнений український режисер Олег Сенцов пообіцяв повернутися до Криму на танку.

 

Кремлівського пропагандиста Соловйова

 

«Ні, якщо Сенцов хоче повернутися до Криму на танку, я думаю, що, звичайно, це можливий варіант. Тільки не на танку, а за танком на ланцюгу. Це варіант, якщо Україна сіпнеться, і Сергій Кужугетович зробить у відповідь кроки. І тоді дійсно в колоні полонених може потягнутися і на будівництва Криму», — зло і понахабному заявив Соловйов.

 

Також варто зазначити, що слова українського режисера про його можливості повернутися в анексуваний Крим тільки «на танках» стало приводом бурхливої реакції ЗМІ окупантів.

 

Так, Сенцова з образами почали коментувати «перший віце-спікер кримського парламенту» Юхим Фікс, член Ради Федерації від кримського регіону Сергій Цеков, «спікер законодавчих зборів» Севастополя Катерина Алтабаєва, депутат нелегітимною Держдуми Наталія Поклонська , російська пропагандистка Тіна Канделакі та інші.

 

 

Відео Youtube Lena Klymenko

Сенцов та Кольченко дали першу прес-конференцію після звільнення

Кремлівського пропагандиста Соловйова розлютили слова Сенцова