«Будь ласка, знайдіть світло!»: Зеленський вразив своїм проханням до українців. Відео

«Будь ласка, знайдіть світло!»: Зеленський вразив своїм проханням до українців

 

Студія «Квартал 95» і її лідер Володимир Зеленський , який балотується на виборах президента України, позавчора провела грандіозне шоу на стадіоні  «Дніпро -Арена» за участю 30 тисяч глядачів, ще кілька десятків тисяч людей за цим заходом спостерігали в режимі онлайн.

 

 Так, після закінчення гумористичних номерів, Володимир Зеленський звернувся до глядачів з емоційною промовою. Він висловив їм подяку за теплий прийом і закликав весь час залишатися такими «справжніми і вільними». 

 

Зеленський
«Будь ласка, знайдіть світло!»: Зеленський

 

«На нашому концерті була така унікальна атмосфера! Я вважаю, що, якщо б тут був присутній Петро Олексійович, він би теж за мене проголосував! », — сказав комік, при цьому назвавши день виборів дуже серйозним і важливим для кожного українця. 

 

«31-го числа підніміть вгору очі і знайдіть своїми світлими світло. Будь ласка, більше не дивіться під ноги. Можна спотикатися, можна навіть розбити ноги в кров. Але головне — знайдіть світло. І навіть якщо це буде маленький світ, світло на вашому телефоні. Це така краса разом! Ми зробимо їх разом! І вийдемо з темряви », — потужно сказав в кінці виступу Зеленський.

 

Відео Youtube За Зеленського

 Джерело інформації: replyua