«Захлебнется Крым водой из Днепра!»: Маразматик Жириновский просто бредит. Відео

«Захлебнется Крым водой из Днепра!»: Маразматик Жириновский просто бредит….

 

 

Учасником одного з останніх випусків пропагандистського ток-шоу «60 хвилин» на телеканалі «Росія 1» став одіозний депутат російської Держдуми, несамовитий лідер ЛДПР Володимир Жириновський.

 

 

Захлебнется Крым водой

 

 

Він в черговий раз почав розповідати казки щодо зміни русла річки Дніпро. Це, вважає політик, допоможе забезпечити анексований Крим таким обсягом прісної води , що він захлинеться нею.

 

 

На цьому загрози одіозного депутата країни-агресора не закінчилися, він взагалі пообіцяв втопити в крові всю територію України за те, що наша країна протистоїть агресору на Донбасі.

 

 

 

«Захлинутися ріками крові за тих убитих росіян, Донбас, Луганськ. Тому що ми хочемо, то і зробимо! Ось канал! Звідси повертаємо — і пішов Тихий Дон. І вся Україна засохне! Дамо до Криму все, що треба. І як тільки вони побачать початок будівництва каналу для відводу дніпровської води, все відкриють негайно! І Північно-Кримський канал запрацює моментально. Захлинеться Крим водою, захлинеться, повінь буде! Будете просити: «Не треба, зупиніть цю воду!», — яро прокричав позбавлений адекватності парламентарій.

 

 

 

Відео Youtube Lena Klymenko

Джерело інформації: replyua.net