«Захлебнется Крым водой из Днепра!»: Маразматик Жириновский просто бредит. Відео

 

«Захлебнется Крым водой из Днепра!»: Маразматик Жириновский просто бредит….

   
Учасником одного з останніх випусків пропагандистського ток-шоу «60 хвилин» на телеканалі «Росія 1» став одіозний депутат російської Держдуми, несамовитий лідер ЛДПР Володимир Жириновський.
    Захлебнется Крым водой    
Він в черговий раз почав розповідати казки щодо зміни русла річки Дніпро. Це, вважає політик, допоможе забезпечити анексований Крим таким обсягом прісної води , що він захлинеться нею.
   
На цьому загрози одіозного депутата країни-агресора не закінчилися, він взагалі пообіцяв втопити в крові всю територію України за те, що наша країна протистоїть агресору на Донбасі.
     
«Захлинутися ріками крові за тих убитих росіян, Донбас, Луганськ. Тому що ми хочемо, то і зробимо! Ось канал! Звідси повертаємо — і пішов Тихий Дон. І вся Україна засохне! Дамо до Криму все, що треба. І як тільки вони побачать початок будівництва каналу для відводу дніпровської води, все відкриють негайно! І Північно-Кримський канал запрацює моментально. Захлинеться Крим водою, захлинеться, повінь буде! Будете просити: «Не треба, зупиніть цю воду!», — яро прокричав позбавлений адекватності парламентарій.
      Відео Youtube Lena Klymenko
Джерело інформації: replyua.net

 

 

«Дрожали губы и глаза бегали»: как  Зеленский реагирует на гибель воинов ВСУ «Я для вас царь и бог, бл@дь!»: «ох@евшый» суддя Дмитро Запорожан обматюкав поліцейських. Відео