«З Богданом поведешся …»: в київському метро знайшли двійника Зеленського, але з однією особливістю

 

«З Богданом поведешся …»: в київському метро знайшли двійника Зеленського, але з однією особливістю

   
Киянин Дмитро Коваленко виклав 16 серпня на своїй сторінці в Facebook фотографію якогось чоловіка, якого він випадково зустрів у столичному метро. Судячи з фото, пасажир як дві краплі води схожий на президента України Володимира Зеленського.
   
«Ось він — справжній народний президент. Без кортежів, охорони, мигалок і навіть велосипеда», — написав Коваленко.
         
У коментарях до посту передплатники відзначилися численними іронічними репліками, знайшовши при цьому у «двійника» одну відмінність від справжнього глави держави.
   
«У Зелькі кубики на пузі. Хоча … з [керівником Офісу президента Андрієм] Богданом поведешся … », — натякнув один з користувачів на різну фізичну форму справжнього Зеленського і його« копії».
     
Крім того, під записом один з українських блогерів виклав іншу фотографію, яка, як стверджується, також зроблена в київській підземці. На ній видно чоловіка, який схожий на білоруського лідера Олександра Лукашенка .

В Одесі був помічений ДВІЙНИК Президента Зеленського

Відео Youtube Ze! Life
Джерело інформації: ukraina.ru

 

 

Савченко терміново звернулася до Зеленському: «Посадити всіх, поки не втекли!» Шукайте у Авакова! У Києві з аеропорту Бориспіль на@бавши СБУ втік наркобарон
© 2018 — 2023 UA.STENA.INFO Всі права захищені. Копіювання матеріалів без зворотного посилання на сайт заборонено! Контакти: ua.stena.info@gmail.com