Шукайте у Авакова! У Києві з аеропорту Бориспіль на@бавши СБУ втік наркобарон

Шукайте у Авакова! У Києві з аеропорту Бориспіль на@бавши СБУ втік наркобарон

 

 

Затриманий раніше силовиками наркобарон втік прямо з аеропорту Бориспіль в Києві. Його повинні були екстрадувати до Ізраїлю. Про це 16 серпня інформує НБН з посиланням на прес-службу Служби безпеки України.

 

 

Шукайте у Авакова!

 

 

Повідомляється, що люди, які відповідали за екстрадицію небезпечного злочинця, були відсторонені. Як розповіли в СБУ, ізраїльський наркобарон Амос Дов Сільвер примудрився втекти від українських поліцейських в аеропорту.

 

 

На даний момент в СБУ проводять службове розслідування, а упустили злочинця особи дають свідчення.

 

 

«Представники СБУ, які безпосередньо брали участь у процедурі екстрадиції, поки дають пояснення Управлінню внутрішньої безпеки СБ України», — повідомили у відомстві.

 

 

 

Також повідомляється, що українська спецслужба проводить розшукові заходи для затримання наркоторговця. Нагадаємо, що його затримали увечері в четвер, 15 серпня.

 

 

Шукайте у Авакова!

 

 

Раніше в Верховному суді України схвалили екстрадицію злочинця до Ізраїлю, як того і вимагали ізраїльські поліцейські. За їхніми даними, Сільвер причетний до продажу десятків тонн заборонених речовин, таких як марихуана, кокаїн, екстазі та інших.

 

При цьому в липні суддя Київського апеляційного суду чомусь прийняв рішення про домашній арешт для небезпечного злочинця.

 

Користувачі соціальної мережі почали тролі правоохоронців. Так, Юрій Новицький в коментарях запропонував пошукати злочинця у глави МВС Арсена Авакова під диваном.