Савченко терміново звернулася до Зеленському: «Посадити всіх, поки не втекли!»

 

Савченко терміново звернулася до Зеленському: «Посадити всіх, поки не втекли!»

 

 

У мережі з’явилася реакція народного депутата VIII скликання Верховної Ради Надії Савченко на вирок корректировщика обстрілу Маріуполя Валерія Кірсанова. Скандальний нардеп заявила, що за менш серйозні помилкові звинувачення в Росії їй загрожувало 22 роки в’язниці.

 

Цю інформацію вона повідомила на своїй сторінці в Facebook .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   "Скоро навіть президенту нічим зарплату буде платить": Тимошенко в Раді накинулася на владу і Зеленського. Відео

 

 

 

«Посадіть в тюрму всіх депутатів попереднього скликання, які голосували за так званий» закон Савченко «і перестаньте спекулювати ім’ям Савченко прикриваючи свою непрофесійність!» — написала Савченко.

 

Савченко не залишила без уваги і слова першого заступника голови Нацполіціі В’ячеслава Аброськіна. Раніше він висловився про «законі Савченко», як про «ганебний, адже 15 серпня Кірсанов вийшов на свободу, тому що потрапив під дію закону.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   Наши военные вышли на границу Украины и РФ. Военные отчитались об успехах Владимиру Зеленскому. Видео

 

 

Нардеп вкрай обурена, адже вирок Кірсанова винесли через чотири роки після початку процесу і це, за словами Савченко, при всіх незаперечних доказах.

 

Вона переконана в тому, що справу могли розглянути швидше, якби силовики працювали, а не «полювали за народним депутатом Савченко»

 

Джерело інформації: from-ua