Ярош почав погрожувати Зеленському та його, як пише він, «полупокерним дебилам»

Ярош почав погрожувати Зеленському та його, як пише він, «полупокерним дебилам»

 

Безпечність і ганебну поведінку представників нової влади на   ще відгукнеться президенту Володимиру Зеленскоому. Про це на своїй сторінці в Facebook написав засновник «Правого сектора», депутат Верховної ради Дмитро Ярош.

 

 

«Дивлюся на поїздки президента по областям … і« шляк трафляє », як кажуть на українській Галичині. Так ганебно себе вести і так принижувати держава — це треба вміти … Хоча, мабуть, хоче ж щось гарне зробити Володимир.

 

 

Ярош почав погрожувати Зеленському
Ярош почав погрожувати Зеленському

 

 

Особливо вражають його подгавкователі, тобто радники. Які як «полупокерниі дебіли», що перебивають людей, «тикають» всім без розбору (як і президент, до речі). Перетворюють спілкування про проблеми на дешевий піар свого шефа. Потворно …

 

 

Є велике бажання замінити слова матом, але робити цього не буду, тому що з 16 років працював на Дніпровському металургійному комбінаті слюсарем-ремонтником, а потім здобув філологічну освіту», — написав Ярош.

 

 

 

 

 

Він також закликав Зеленського звернути увагу на свою поведінку і своїх підлеглих, тому що «посада президента України — це не сцена, а відповідальність».

 

 

«Я б дуже хотів мати Верховного Головнокомандувача набагато кращого, ніж Порошенко. Але, поки, спостерігаю якесь дешеве реаліті-шоу про українську владу. Щось не знаєте, не знаєте — запитуйте у тих, хто знає, хто встав на захист України зі зброєю в руках, коли Ви і Ваше оточення обслуговували «культурні» інтереси олігархів, проводили корпоративи, концерти в Греції і в інших місцях.

 

 

Раджу: не набирайте мажорно-лакейське бидло в свій офіс, не перебирайте на себе функцій, які не властиві президенту України, не грайтеся в роль «батька нації» — у вас ця роль не виходить, ви дуже сильно фальшивите. Зробіть ставку не на «клоунів» (при всій повазі до професії), а на Справжніх. Не робіть так званих люстрацій, тому що «люстраторка» у вас не виросла», — натякнув націоналіст.

 

 

«Якщо цього не зробите, пане президенте, буде Біда. Хоча, і вона пройде, тому що українці — непереможна кількатисячолітня Нація. А, отже, все буде добре, і все буде Україна! Маю право так писати, тому що крісла у Верховній Раді не протирав, нічого не крав, захищав свою Батьківщину», — пригрозив Ярош.

 

 

Дмитро Ярош попередив «Зе»

Відео Youtube Chile Pepper