Петра Порошенка не пустили в зал засідань Європарламенту, а посадили на гальорці. Відео

 

Петра Порошенка не пустили в зал засідань Європарламенту, а посадили на гальорці

 
Колишнього президента України Петра Порошенка не пустили в зал засідань Європарламенту, а посадили на гальорці. Про це повідомляє 18 липня «Страна.ua»
   
Петра Порошенка
Петра Порошенка не пустили в зал засідань Європарламенту

   
На початку тижня екс-президент анонсував, що планує полетіти в Страсбург, щоб нібито сформувати потужну групу союзників серед європейських депутатів і нових керівників Євросоюзу.
   
У той же час в ЗМІ з’явилася інформація , що в числі запрошених гостей Порошенко в Європарламенті не значиться. При цьому на цей же день йому було призначено допит в Госбюро розслідувань у справі про можливе ухилення від сплати податків і відмиванні злочинних доходів при купівлі-продажу заводу «Кузня на Рибальському», на який він не з’явився.
   
Напередодні, 18 липня, Порошенко заявив, що команді його партії «Європейська солідарність» вдалося зруйнувати плани політиків з «проросійського пулу» в Європарламенті.
    Відео Youtube Diana Malinovskaya

 

 

Скандал Дня: В Украине внезапно разблокировали «ВКонтакте», «РИА Новости», и прочие пропагандистские ресурсы Ярош почав погрожувати Зеленському та його, як пише він, «полупокерним дебилам»
© 2018 — 2023 UA.STENA.INFO Всі права захищені. Копіювання матеріалів без зворотного посилання на сайт заборонено! Контакти: ua.stena.info@gmail.com