«Я поважаю Мосейчук, але з нею не згоден» — звільнений з *1+1* Іванов розповів про телеведучу і канал Коломойського. Відео

 

«Я поважаю Мосейчук, але з нею не згоден» — звільнений з *1+1* Іванов розповів про телеведучу і канал Коломойського

   
Український журналіст, екс-співведучий Наталії Мосейчук в ток-шоу «Право на владу» на телеканалі «1 + 1» Сергій Іванов розповів, що не підтримує всі дії Мосейчук, але поважає її.
    Мосейчук

   
Про це Іванов заявив в ефірі радіо  Meydan FM , відповідаючи на питання радіослухача щодо можливого порушення Мосейчук журналістської етики під час передвиборної кампанії президента Зеленського.
   
«Що значить журналістська етика? Вона не журналіст, вона — телеведуча, це по-перше, це різні речі небагато. Що стосується її наїзду, скажімо так, на Яніну Соколову — з одного боку, я розумію, що це було неправильно, я б так не робив. <…> Але я розумію Наталію. Ви не уявляєте, які цькування, яким знущанням ми піддавалися весь час передвиборчої кампанії. Зломи акаунтів, образи нескінченні, лайка, тролефабрікі, образи рідних, дитини мого», — повідомив Іванов.
   
Журналіст також зізнався, що не з усіма діями Мосейчук він згоден, але все одно, поважає її.
 
«Я можу сказати з приводу Наташі, що я її дуже поважаю, вона дуже талановита і розумна людина. Чи підтримую я все, що вона робила — ні, звичайно невсе», — підсумував Іванов.
    Відео Youtube Meydan FM
Джерело інформації: informator.news

 

 

«Це Пугачова переодяглася»: не королева, а корова: Олю Полякову образила бабуся-Хейтер. Відео *Порохоботи* звинуватили Зеленського в порушенні законів і використанні російського «Yandex»