«Я поважаю Мосейчук, але з нею не згоден» — звільнений з *1+1* Іванов розповів про телеведучу і канал Коломойського. Відео

«Я поважаю Мосейчук, але з нею не згоден» — звільнений з *1+1* Іванов розповів про телеведучу і канал Коломойського

 

 

Український журналіст, екс-співведучий Наталії Мосейчук в ток-шоу «Право на владу» на телеканалі «1 + 1» Сергій Іванов розповів, що не підтримує всі дії Мосейчук, але поважає її.

 

 

Мосейчук

 

 

Про це Іванов заявив в ефірі радіо  Meydan FM , відповідаючи на питання радіослухача щодо можливого порушення Мосейчук журналістської етики під час передвиборної кампанії президента Зеленського.

 

 

«Що значить журналістська етика? Вона не журналіст, вона — телеведуча, це по-перше, це різні речі небагато. Що стосується її наїзду, скажімо так, на Яніну Соколову — з одного боку, я розумію, що це було неправильно, я б так не робив. <…> Але я розумію Наталію. Ви не уявляєте, які цькування, яким знущанням ми піддавалися весь час передвиборчої кампанії. Зломи акаунтів, образи нескінченні, лайка, тролефабрікі, образи рідних, дитини мого», — повідомив Іванов.

 

 

Журналіст також зізнався, що не з усіма діями Мосейчук він згоден, але все одно, поважає її.

 

«Я можу сказати з приводу Наташі, що я її дуже поважаю, вона дуже талановита і розумна людина. Чи підтримую я все, що вона робила — ні, звичайно невсе», — підсумував Іванов.

 

 

Відео Youtube Meydan FM

Джерело інформації: informator.news