*Порохоботи* звинуватили Зеленського в порушенні законів і використанні російського «Yandex»

*Порохоботи* звинуватили Зеленського в порушенні законів і використанні російського «Yandex»

 

 

У соціальних мережах було опубліковано фото смартфона президента, на якому встановлений «Yandex Disk». Передплатники жорстоко засудили главу держави за нехтування державною забороною.
Yandex
У популярному Facebook-спільноті «Баба и кіт» була викладена фотографія, зроблена в березні 2019 року під час зустрічі Зеленського з представниками українського бізнесу. На знімку чітко видно, що в мобільному телефоні тоді ще кандидата в президенти є заборонений російський додаток.

 

Yandex

 

 

«Російський ресурс на смартфоні. Дуже незручно вийшло», — прокоментували автори посту. Користувачі Мережі були обурені тим, що гарант ігнорує державну заборону і, цілком ймовірно, незаконно користується інформаційними продуктами країни-агресора.

 

 

 

Yandex

 

 

 

«Так Зеленський сам у нас проросійський софт.» Яндекс «- суща дрібниця на тлі всього іншого», «Думаю, що на цьому» Яндекс Диску «можна ще й документи державної ваги знайти», «Нітрохи не здивуюся, якщо з цього додатку йому інструкції по здачі України диктують «,» А як же він дізнається, що там у українців? «,» Куди спецслужби дивляться? «,» Зеленський адже сказав — держава в телефоні. Тільки не уточнив, яка саме «, — написали обурені українці.

 

 

Джерело інформації: uanova.net