«Я не беру участь у комерційних, проплачених шоу»: Петра Порошенка підловили на зміні думки щодо дебатів. Відео

«Я не беру участь у комерційних, проплачених шоу»: Петра Порошенка підловили на зміні думки щодо дебатів

 

У мережі опублікували відео, де нинішній глава України Петро Порошенко в коментарі Каті Осадчої в 2014 році заявив, що дебати — це «собаче звалище», і їх проведення в умовах війни не доречно.

 

Петра Порошенка підловили
Петра Порошенка підловили на зміні думки щодо дебатів

 

У наші ж дні, український лідер викликав кандидата в президенти Володимира Зеленського на дебати , в корені змінивши свою думку. «Ключовим елементом виборів у другому турі повинні бути дебати. І якщо хтось буде ухилятися, то це означає, що йому нема чого сказати», — заявив Порошенко 31 березня 2019 року.

 

Треба підкреслити, свого часу, коли президент знаходився в більш вигідних умовах, він відмовився від проведення дебатів з Юлією Тимошенко під час президентських виборів в 2014 році.

 

На питання, чому він не прийшов на дебати з Тимошенко, Порошенко тоді відповів: «Я не беру участі у комерційних, проплачених шоу. А у всіх дебатах я обов’язково брав і буду брати участь. Не треба їх проплачувати і не треба їх так організовувати», — заявив Порошенко.

 

«Я не хочу зараз влаштовувати собачі бої, в умовах, коли Україна на війні. Але коли Україна воює, політикам не варто влаштовувати собачі бої, політикам варто триматися разом», — зазначив Порошенко.

 

Відео Youtube Смотри и Думай

 Джерело інформації: replyua