«Вы меня назвали малоросом? А можете даказать что Вы — украинка»: Зеленський поскандалив з депутаткою міськради Миколаєва. Відео

«Вы меня назвали малоросом? А можете даказать что Вы — украинка»: Зеленський поскандалив з депутаткою міськради Миколаєва

 

 

Президент України Володимир Зеленський під час свого візиту до Миколаєва нагадав главі Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко про те, що вона раніше обзивала його «малоросом». Відзначимо, президент звернувся до жінки, закликавши її довести всім, що вона українка.

 

 

Вы меня назвали
«Вы меня назвали малоросом? А можете даказать что Вы — украинка»: Зеленський

 

 

«Взагалі до критики нормально ставлюся. Я жива людина, сам критикував, тому вважаю, що це нормально. Але я не знаю Вікторію, не знаю, хто це така. Вікторія зі мною сьогодні познайомилася вперше», — розповідав Зеленський.

 

 

У свою чергу Москаленко спробувала виправдатися, зазначивши, що мовляв, раніше вона підтримувала п’ятого президента Петра Порошенка, але «малоросом» Зеленського не вважає. «Я так не вважаю. Просто на той момент підтримувала Порошенко … Ні. Я думаю, що ви доведете, що не є малоросом, тому ми будемо працювати. Я з 2014 року була проти режиму Януковича», — пояснила вона.

 

 

Після цього, Зеленський заявив, що тепер депутату потрібно довести, що вона українка. «Молодець! Януковича вже немає. Зараз ми говоримо про мене, про малороса. Так ось, давайте з вами домовимося, що це ваше завдання: довести, що ви — українка», — додав президент.

 

 

Відео Youtube ПНТВ

Джерело інформації: replyua.net


Відео Дня: У мережі виклали відео, як дебелий польський пан знущаються і б’є українських заробітчан

Як повідмляє видання “Сирана”, у соціальні мережі потрапило відео сварки між польським роботодавцем і декількома українськими заробітчанами. Відеоролик був розміщений 17 липня на пабліку “Український мігрант” на Фейсбук.

“Вы хотите нас всех тут построить?”: Директор аеропорту Миколаєва нахамив Зеленському

Президент України Володимир Зеленський 17 липня під час робочої поїздки до Миколаєва поговорив з директором місцевого аеропорту Федором Барною на підвищених тонах. Про це повідомляє «Апостроф»