«Ви шо й»бу дались..ви москалі повині стояти раком»: Скрипін розніс  канал NewsOne і його телеміст. Відео

«Ви шо й»бу дались.. москалі повині стояти раком»: Скрипін розніс  канал NewsOne і його телеміст

 

Відомий і скандальний український журналіст Роман Скрипін  не стримав свої емоції на заяву каналу NewsOne про проведення телемосту з каналом «Росія 24».

 

 

Скрипін розніс
Скрипін розніс  канал NewsOne і його телеміст
Журналіст на своєму ютуб каналі не підбирав слів щоб описати поведінку своїх колег журналістів з проросійського телеканалу «NewsOne». Досталося всім, навіть співробітникам СБУ, які на погляд Скрипіна не можуть захистити український медіапростір від російської агресії.

 

«Ви що йобу дались, що ви хочете не політичне обговорювати на телемосту, ціну на моркву і картоплю ви збираєтесь обговорювати, чи ціну на проїзд в київському чи московському метро…ніхуя що ви наш ворог і напали на нас» — дуже і дуже висловився Скрипін.

 

 «Нада пагаварить…слиш вийдем попіздим…чувак перетрем все будет нормально…да я буду матюкатись бо без матів тут ніяк не обійдешся…як нахкй телеміст…Росія повинна стояти раком перед Україною і просити пробачення за тисячі загиблих українців» — не здержався Скрипін.

 

Нагадаємо що вчора телеканали «NewsOne» і «Росія 24» анонсували про запланований телеміст під назвою «Нужно поговорить».

 

Цей політичний проєкт дуже збурив українське суспільство, люди по різному почали висловлювати свою думку. Як стало відомо пізно ввечері канал «NewsOne» скасовував анонсований скандальний телеміст.

 

 

18+ Обережно! На відео присутня не нормативна лексика

Відео Youtube skrypin.ua


NewsOne скасував телеміст з Росією через погрози журналістам

Телеканал NewsOne повідомив про скасування телемарафону «Треба поговорити», який планувалося провести спільно з російським каналом «Росія-1», через погрози на адресу журналістів. Про це йдеться в заяві ЗМІ від 8 липня.

СОРОМ ДНЯ: “А що це ти там читаєш?” – Вакарчук не впізнав програму власної партії

Співак і лідер партії “Голос” Святослав Вакарчук не впізнав програми власної політсили.


«Боже, бережи Супрун»: заява глави МОЗ про користь матюків підірвала мережу

Після того, як керівник Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун оперативно прореагувала на депутатський законопроект про протидію лихослів’я ( «про дематюкацію»), її стрічка в Facebook вибухнула влучними і гострометними коментарями.