«Він кричав…Я син Порошенко, давай поговоримо»: Репер Фейс розповів що виробляв син Порошенка. Відео

«Я син Порошенко, давай поговоримо»: Репер Фейс розповів про Михайла Порошенко

Російський рэпер Face, заступився за сина експрезидента України Петра Порошенка Михайла, який вийшов до нього на сцену під час концерту в Лондоні.

Про те, що відбувалося того дня в Лондоні музикант розповів в декількох відеозверненнях, які були опубліковані у Telegram-каналі.

 

"Я син Порошенко, давай поговоримо"
«Я син Порошенко, давай поговоримо»

 

«Мені абсолютно все одно, чий ти син, чия ти дочка. У гримерці до мене підійшли організатори і сказали: «О, тут син Порошенка». Я такий: «Гаразд, окей». Потім я виходжу на сцену і починаю читати свій реп, і дивлюся, як в першому ряду чувак дуже жорстко місить, і у нього на голові якийсь хедбенд, на якому написано чи то Фейс, то чи Гоша Рубчинський. Чувак дуже жорстко раз **** я і дуже часто, коли я перебуваю на своїх концертах, я можу витягнути когось, якщо бачу, що чувак жорстко місить і дати мікрофон, щоб людина співала», — розповідає репер Face.

Face. також розповів, що Михайло Порошенко про «русских в Лондоне» нічого не кричав — це зробив він сам. Але репер додав, що син експрезидента на той час не був тверезий.

«Потім по ходу концерту цей «пацик» сам уже виліз на сцену і був жорстко «припітий» насправді, приховувати не буду, і прокричав мені: «Я син Порошенко, поговоримо після концерту», але ні з ким спілкуватися після виступу я не став, тому що час був вже пів на третю. Коротше, ЗМІ перестаньте труїти пацана, пацан красавчик, тому що слухає Фейса», — добавив на завершення музикант.

Як ми також писали, депутат Олександр Дубинський, після “подвигів” в Лондоні” запропонував відправити Михайла Порошенко на конкурс Євробачення – 2020 від Росії

А сьогоднішня головна новина дня, стала інформація про перший підтверджений випадок коронавируса в Україні: Перший випадок коронавируса на українській території виявлено в Чернівцях. Про це 3 березня повідомив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко