«Що скажете про свого сина?»: Порошенко втік від запитань про витівки свого сина в Лондоні. Відео

Порошенко втік від запитань про витівки свого сина в Лондоні

 

Минулий президент України Петро Порошенко не схотів коментувати інформацію про «гастролі» свого молодшого сина Михайла разом з російськими співаками на вечірці в Лондоні.

Денний відеоролик опублікував блогер Pavlovsky News.

Порошенко втік від запитань

Повідомляється, що сьогодні колишній глава держави Петро Порошенко під час зустрічі з журналістами в кулуарах Верховної Ради відмовився дати коментар з приводу недавнього інциденту за участю його сина на концерті російського репера Face в Лондоні.

Як ми повідомляли раніше, син Петра Порошенка  Михайло, був помічений на «російській тусовці» в Лондоні — Михайло запально витанцьовував під вигуки «Русские в Лондоне».

Порошенко втік від запитань про витівки свого сина в Лондоні

А трохи згодом, напевно поміркувавши що вийшло дуже негарно, Петро Порошенко все-таки прокоментував дії свого сина виданню Радіо Свобода Україна.

Як ми також писали, депутат Олександр Дубинський, після «подвигів» в Лондоні» запропонував відправити Михайла Порошенко на конкурс Євробачення — 2020 від Росії

А сьогоднішня головна новина дня, стала інформація про перший підтверджений випадок коронавируса в Україні: Перший випадок коронавируса на українській території виявлено в Чернівцях. Про це 3 березня повідомив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко