У Зеленского анонсували систему *киберслежки* за депутатами «Слуги Народу» в Раді

У Зеленского анонсували систему *киберслежки* за депутатами «Слуги Народу» в Раді

 

 

Як інформує видання «Страна» партія «Слуга народу» має намір використовувати у Верховній Раді програмне забезпечення із застосуванням технологій штучного інтелекту, щоб відстежувати аномалії під час голосувань народних депутатів і уникнути політичної корупції.

 

Про це заявив новообраний нардеп від «Слуги народу» Давид Арахамія, передає «Інтерфакс-Україна» .

 

 

У Зеленского анонсували

 

 

«У парламенті є ймовірність появи груп впливу. Це динамічна картина. Будуть, напевно, спроби корупції в групах. Є такі традиції парламентські. Ми за цим можемо не встежити. … Наше завдання — з ними боротися. Штучний інтелект повинен їх виловити, тому застосуємо таку технологію «, — зазначив Арахамія.

 

За його словами, технології штучного інтелекту допоможуть уникнути «ризикових груп».

 

Він не назвав компанію, яка займається реалізацією проекту, але розповів, як буде працювати програма.

 

У Зеленского анонсували

 

 

«Як це працює. Система безперервно аналізує голоси, результати голосування, і виявляє патерни, вся аномалії від патернів підсвічує. Умовно кажучи, ви два місяці голосували так, а потім раптово 9 осіб голосують за трохи іншим сценарієм. Не в тому сенсі, що всі , як один, а якщо голосування відрізняється від звичайного «, — розповів він.

 

«Система підсвічує і каже: ось ці люди, розбирайтеся. Вона не класифікує причину. А відзначає аномалію. А тепер бери і працюй з цією аномалією», — пояснив Арахамія.

 

У команді цю систему вже прозвали «Великий брат», додав він. Відзначимо, це термін з антиутопії Джорджа Оруелла, який має строго негативний сенс — тотального контролю над суспільством.

 

 

Попередив! Зеленський жорстко пройшовся по своїх депутатах. Щоб навіть не думали дзвонити

Відео Youtube Корупція.Інфо

У Зеленского анонсували систему *киберслежки* за депутатами «Слуги Народу»

Теж уже полетів: Кличко вранці помітили в літаку, що вилітає з Києва

Мер Києва Віталій Кличко, справу проти якого розслідує ГБР , вранці в неділю, 4 серпня, полетів з Києва. Відповідне фото виклала журналістка Ірина Каспарова в Facebook.