У Середземному морі загорілася яхта з Кличком на борту. Відео

У Середземному морі загорілася яхта з Кличком на борту. Відео

 

В Іспанії на борту яхти, де знаходився український спортсмен Володимир Кличко з друзями і сім’єю, спалахнула пожежа. Про це повідомляє німецьке видання BILD.

 

 

Інцидент стався в ніч з неділі на понеділок, коли судно знаходилося в 180 кілометрах від Майорки. Кличко відпочивав разом з друзями і рідними. «Все закінчилося добре завдяки пожежної частини Майорки, а також нашій команді на борту, члени якої зробили все можливе, щоб взяти ситуацію під контроль і вивести всіх на берег якомога швидше», — повідомив сам Кличко.

 

 

За словами Кличка, йому довелося скасувати свою участь в традиційному «Літньому барбекю» через цей випадок. «Будьте обережні з тим, чого ви хочете — так як в цей раз доля сприйняла моє бажання» трохи адреналіну в вихідні дні «занадто буквально», — написав Володимир Кличко.

 

За даними  німецького агентства  DPA , пожежа спалахнула на судні, коли воно прямувало з острова Ібіца на Майорку і знаходилися приблизно в 11 км від берега. Пожежна служба Майорки взяла ситуацію під контроль. Займання виникло в машинному відділенні. Що стало причиною інциденту, не повідомляється.

 

Відео youtube Мир 24

Джерело інформації: strana.ua