«Це просто треш» — Гриценко зняв ролик, як Зеленський обігрує Путіна в шахи. Відео

«Це просто треш» — Гриценко зняв ролик, як Зеленський обігрує Путіна в шахи

 

Сьогодні на сторінці в Facebook лідера «Громадянської позиції» Анатолія Гриценка з’явився рекламний відеоролик. Очевидно, він приурочений до прийдешніх парламентських виборів 21 липня. На ньому актори, схожі на президентів Володимира Зеленського та Володимира Путіна, грають в шахи.
Гриценко
Гриценко зняв ролик, як Зеленський обігрує Путіна в шахи
За спиною актора-Путіна стоять чоловіки в строгих костюмах і чорних окулярах. За спиною актора-Зеленського — пара молодих людей, жінка з хусткою на плечах і боєць АТО.

 

Спочатку актор-Путін грає в шахи впевнене, а актор-Зеленський не знає, який хід зробити, він розгублений. У цьому час заходить Анатолій Гриценко, він підказує якою фігурою ходити актору-Зеленському та президент України виграє партію.

 

Актор-Путін нервує і зносить всі фігури з шахової дошки. Гриценко і актор-Зеленський знизують один одному руки, звучить фраза «Разом переможемо» і з’являється заставка партії «Громадянська позиція».

 

 

пари матч

 

Користувачі Facebook активно коментують відео.
«А чому справжнього Зеленського не покликали? Він же теж актор, міг зіграти сам себе».

 

«Ахаха. Ви мені робочий день зірвали. Я раз 15 дивлюся».

 

«Це треш. Реальний політик грає в сценці з акторами. Ідея зрозуміла. Я розумний, голосуй за мене. А Зеленський ідіот. Чекаємо нових серій».

 

Джерело інформації: strana.ua