Турбує «ватная» частина оточення президента: ведучий «1 + 1» пояснив, чому не пішов на вибори від «Слуги народу»

Турбує «ватная» частина оточення президента: ведучий «1 + 1» пояснив, чому не іде на вибори від «Слуги народу»

 

 

Журналіст телеканалу 1 + 1 Сергій Іванов, відомий глядачам як соведучий програми «Право на владу» відмовився від балотування на позачергових виборах в Раду в мажоритарному окрузі від партії «Слуга народу».
Турбує "ватная"
Турбує «ватная» частина оточення президента

 

 

Причини свого рішення він пояснив в соцмережі. Нагадаємо, раніше широкий резонанс в мережі викликала новина про російське громадянство дружини нового керівника СБУ , що є кращим другом президента України.

 

 

 

Зокрема, Іванов зазначив, що в світлі останніх указів, призначень та заяв представників діючої влади він не впевнений, що їх погляди і «сприйняття законності» збігаються настільки, щоб вони могли працювати разом.

 

«Не дивлячись на те, що в Зе-команді дуже багато патріотичних, гідних людей, мене дуже турбує ватний прошарок оточення президента і я не збираюся про це мовчати»,— написав журналіст.

 

Проте він висловив готовність в будь-який момент «надати інтелектуальну допомогу» президенту та його політичній силі за умови, що це буде сприяти втіленню в життя цінностей, за які стояв Майдан і за які Україна б’ється з російським окупантом на Сході.

 

Джерело інформації: fakty.ua

Відео Youtube ONLINE.UA