Турбує «ватная» частина оточення президента: ведучий «1 + 1» пояснив, чому не пішов на вибори від «Слуги народу»

 

Турбує «ватная» частина оточення президента: ведучий «1 + 1» пояснив, чому не іде на вибори від «Слуги народу»

   
Журналіст телеканалу 1 + 1 Сергій Іванов, відомий глядачам як соведучий програми «Право на владу» відмовився від балотування на позачергових виборах в Раду в мажоритарному окрузі від партії «Слуга народу».
Турбує "ватная"
Турбує «ватная» частина оточення президента

   
Причини свого рішення він пояснив в соцмережі. Нагадаємо, раніше широкий резонанс в мережі викликала новина про російське громадянство дружини нового керівника СБУ , що є кращим другом президента України.
   
 
Зокрема, Іванов зазначив, що в світлі останніх указів, призначень та заяв представників діючої влади він не впевнений, що їх погляди і «сприйняття законності» збігаються настільки, щоб вони могли працювати разом.
 
«Не дивлячись на те, що в Зе-команді дуже багато патріотичних, гідних людей, мене дуже турбує ватний прошарок оточення президента і я не збираюся про це мовчати»,— написав журналіст.
 
Проте він висловив готовність в будь-який момент «надати інтелектуальну допомогу» президенту та його політичній силі за умови, що це буде сприяти втіленню в життя цінностей, за які стояв Майдан і за які Україна б’ється з російським окупантом на Сході.
  Джерело інформації: fakty.ua Відео Youtube ONLINE.UA

 

 

Сериал «Сваты» : Телеканалу «1 + 1» знову заборонили прокат сериалу  . Відео KISS ШОКУВАВ! Квиток на концерт групи KISS у Києві обійдеться в 5 тисяч доларів: за…