Теракт на концерті 95 Кврталу! СБУ повідомила про затримання радикала, який планував підірвати натовп

«Теракт на концерте 95 Квртала» СБУ затримало радикала, який планував підірвати людей

 

 

 

Співробітники Служби безпеки України затримали члена однієї з радикальних угруповань. Його запідозрили в підготовці разом зі спільниками провокацій під час святкування Дня прапора (23 серпня).

 

 

Теракт на концерте 95 Квртала

 

 

Також перевіряється версія про провокації під час концерту «Кварталу 95» (Kvartal-Fest) в Сумах. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна .

 

 

Так, відомо, що співробітники спецслужби під процесуальним керівництвом прокуратури затримали жителя Сум з радикальної молодіжної угруповання, який разом зі спільниками планував підірвати боєприпаси і вибухівку в місцях масового скупчення людей.

 

 

Теракт на концерте 95 Квртала

 

 

Правоохоронці вилучили за місцем проживання зловмисників гранату Ф-1, боєприпаси і вибухові речовини. Підготовлено повідомлення про підозру у вчиненні злочинів.

 

 

 

Слідство перевіряє версію про підготовку провокаційних акцій під час масових заходів, в тому числі в культових спорудах, а також під час урочистостей з нагоди святкування Дня прапора України та проведення концерту «Kvartal-Fest» 23 серпня на території Сумської області.

 

 

Теракт на концерте 95 Квртала

 

Теракт на концерте 95 Квртала