«Вы все московиты и уроды»: Ирина Фарион жестоко обозвала всех русскоговорящих. Відео

 

«Вы все московиты и уроды»: Ірина Фаріон жорстко обізвала всіх російськомовних

   
Колишній депутат ВР від партії «Свобода» Ірина Фаріон на своїй сторінці в Facebook опублікувала пост, в якому назвала всіх російськомовних українців «виродками і московитами».
   
Ирина Фарион
Ирина Фарион

   
Більш того, мовознавець підкреслила, що вона не сприймає таких людей інакше, як посібників президента Росії Володимира Путіна Причиною такої бурхливої реакції у Фаріон стала зустріч з темношкірим чоловіком у Львові. Він досконало опанував українську мову. У зв’язку з цим вона поставила його в приклад багатьом українцям, упрекнув своїх співвітчизників у використанні мови країни-агресора.
   
«Пригадую анекдот про Москвін та афроамериканців, де дідусь дякує останнього, що він не москвин. Суть моралі: нас врятує тільки дуже жорстка сила по відношенню до москвоязічію. У нас немає так званих російськомовних. Це або московити, або виродки. І перші, і другі — надбання Путіна. Путін — ворог. З ворогом розмова один — сила. І ніякого виправдання», — написала Фаріон.
         
Разом з тим, вона висловила впевненість в тому, що нинішня українська влада тільки посилить кризу української ідентичності. Через це екс-депутат закликала суспільство змінити свої моделі поведінки в утвердженні української мови.
   

“Без цензури”. Ірина Фаріон

Відео Youtube Телеканал ІНТБ
Ирина Фарион

 

 

Мережу розлютив пост французького «сепара» Макрона російською мовою Теракт на концерті 95 Кврталу! СБУ повідомила про затримання радикала, який планував підірвати натовп