«Вы все московиты и уроды»: Ирина Фарион жестоко обозвала всех русскоговорящих. Відео

«Вы все московиты и уроды»: Ірина Фаріон жорстко обізвала всіх російськомовних

 

 

Колишній депутат ВР від партії «Свобода» Ірина Фаріон на своїй сторінці в Facebook опублікувала пост, в якому назвала всіх російськомовних українців «виродками і московитами».

 

 

Ирина Фарион
Ирина Фарион

 

 

Більш того, мовознавець підкреслила, що вона не сприймає таких людей інакше, як посібників президента Росії Володимира Путіна Причиною такої бурхливої реакції у Фаріон стала зустріч з темношкірим чоловіком у Львові. Він досконало опанував українську мову. У зв’язку з цим вона поставила його в приклад багатьом українцям, упрекнув своїх співвітчизників у використанні мови країни-агресора.

 

 

«Пригадую анекдот про Москвін та афроамериканців, де дідусь дякує останнього, що він не москвин. Суть моралі: нас врятує тільки дуже жорстка сила по відношенню до москвоязічію. У нас немає так званих російськомовних. Це або московити, або виродки. І перші, і другі — надбання Путіна. Путін — ворог. З ворогом розмова один — сила. І ніякого виправдання», — написала Фаріон.

 

 

 

 

 

Разом з тим, вона висловила впевненість в тому, що нинішня українська влада тільки посилить кризу української ідентичності. Через це екс-депутат закликала суспільство змінити свої моделі поведінки в утвердженні української мови.

 

 

“Без цензури”. Ірина Фаріон

Відео Youtube Телеканал ІНТБ

Ирина Фарион