«Слуга Народа взял весь Днепр»: Журналістка оприлюднила дані екзитполів по мажоритарці

 

«Слуга Народа взял весь Днепр»: Журналістка оприлюднила дані екзитполів по мажоритарці

   
Українська журналістка Ксенія Василенко, відома під псевдонімом Соня Кошкіна, розповіла про те, як голосують в мажоритарних округах.
 
«Уривчаті дані по мажоритарці. На другій годині дня. Увага: попередні дані! Чи не константа поки, але вже досить характерно. Отже, «Слуга» бере всі округи в Дніпрі і Запоріжжя. Всі (а в Дніпрі їх чимало). При цьому в місті явка вище, ніж на президентських », — написала вона в Telegram .
 
Кошкіна з посиланням на свої дані розповіла, що в Донецькій області йде боротьба «партійних брендів». Так, там хороші позиції у «Опозиційною платформи — За життя», проте в Костянтинівці лідирує член «Оппоблока» Борис Колесніков , а по одному з маріупольських округів проходить його однопартієць Вадим Новинський .
«У Києві програє округ Олександр Третьяков , в Харкові — Олександр Грановський(може, ще порівняються, але поки так). Хороші шанси на перемогу в одному зі столичних округів у  Володимира Прокопіва », — розповіла Кошкіна.
   
В цілому ж поки опубліковані дані екзитполів свідчать про перемогу президентської партії «Слуга народу». Втім, жоден з них поки не дає партії понад 50% голосів.
   

Пиріжки по п’ять копійок. Вибори в Дніпрі 2019

 

 

На президента снова «наехали»в сети: мировые СМИ «поймали» странного Зеленского на выборах У виборчій кабінці без штанів. У Мережі набирає популярність скандальне фото. Звідки воно взялося?
© 2018 — 2023 UA.STENA.INFO Всі права захищені. Копіювання матеріалів без зворотного посилання на сайт заборонено! Контакти: ua.stena.info@gmail.com