Садовий пішов на союз з Медведчуком і продає йому свою медіа-імперію: телеканал «24», ТРК «Люкс», сайт Zaxid.net 

Садовий пішов на союз з Медведчуком і продає йому свою медіа-імперію: телеканал «24», ТРК «Люкс», сайт Zaxid.net

 

 

Віктор Медведчук розширює медіа-можливості власної політсили, очевидно, готуючись продовжувати активну політичну діяльність.

 

 

У партії врахували гіркий досвід Партії Регіонів в медіа-сфері, і вже не наступають на інформаційні граблі, навпаки, за останні півроку Медведчук істотно наростив вплив в медіа-полі, створивши холдинг «Новини» з трьох інформаційних каналів — «112-Україна», ЗІК і «NewsOne».

 

 

садовий

 

 

Однак, після парламентських виборів до лідера вишикувалася черга з тих, хто програв, які бажають продати йому свої медіа-ресурси.
Першим продавцем став мер Львова і лідер партії «Самопоміч» Андрій Садовий. Він вирішив продати реваншистам медіахолдинг, до якого входить інформаційний сайт Zaxid.net , телеканал «24» і ТРК «Люкс».

 

Буквально вчора директор радіо «Люкс».Роман Андрейко запевняв, що «ні за що і ніколи» не піде на угоду з кумом Путіна, а вже сьогодні львівська преса пише, що Андрій Садовий після останніх соціологічних досліджень і аналізу підтримки, яку набрав він особисто і представники «Самопомочі», вирішив піти ва-банк.

 

садовий

 

 

На майбутніх місцевих виборах Садовий планує заручитися фінансовою та інформаційною підтримкою Віктора Медведчука. «Відвертий руссофоб Медведчук погодився на співпрацю, за умови, що Садовий продає йому свої медіаактиви за 55 мільйонів доларів», — обурено пише львівське видання «За правду».

 

Міський голова Львова, виявляється, не бачить іншого шляху, як перемогти на майбутніх місцевих виборах, крім як піти на союз з Медведчуком.

 

 

Путін і Медведчук купують телеканали. Навіщо?

Джерело інформації