«Молодой ПАПА)))»: Мережа обговорює і сміється з Віктора Януковича який знову став батьком

Мережа обговорює і сміється з Віктора Януковича який знову став батьком

 

З того часу, як колишній президент України Віктор Янукович в спішному порядку мусив тікати, його життя оточене таємницею.

В Мережі не перший рік курсують чутки про те, що не так давно 65-річний Янукович втретє став батьком — на цей раз дитину нібито народила його коханка. Про це розповідає видання «UkrainianWall».

 

Янукович став батьком
Янукович став батьком

 

Ще в середині 2017 року інформацію про те, що президент-утікач Віктор Янукович знову став батьком, не отримала ні підтвердження, ні спростування, однак чутки так легко не вмирають.

Через більш ніж два роки в Мережі знову обговорюють інформацію нібито у Януковича народився син, на цей раз називаючи навіть ім’я дитини — Григорій. Про це на своєму каналі в Telegram повідомила журналістка Соня Кошкіна.

Зокрема, журналістка зазначила, що вже близько двох років Янукович є батьком сина, народженого «від молодої дружини Люби».

«Власне, вже більше півтора року — ближче до двох. Син Григорій. Від молодої дружини Люби. Такі ось новини з-за поребрика», — написала Кошкіна.

 

Янукович став батьком

Варто відзначити, що «молода дружина Люба» — ніхто інша як 45-річна Любов Полежай, раніше колишня домробітниця маєтку Януковича в «Межигір’ї», а після стала його цивільною дружиною і разом з ним втекла з країни в лютому 2014 року.

А Людмила Янукович, яка офіційно вважалася «першою леді» України з 2010 по 2014 роки, в даний час, за даними ЗМІ, проживає в своєму особняку у анексованому Криму.

 

Янукович став батьком

Як ми уже розповідали Віктор Янукович безтурботно будує черговий особняк в Росії, “віджимаючи” у місцевих жителів гектари землі: «Янукович захопив землю і будує собі друге “Межигір’я” на знаменитому курорті в Сочі»

«Війна не в Україні, це війна у всієї Європи»: слова Зеленського потрясли весь світ, люди… Включили задню? «Схеми» заявили, що не стверджували, ніби Зеленський зустрічався з Патрушевим в Омані