«С ним все в порядке» в мережі опублікували нове провокаційне відео із Зеленським. Відео

 

«С ним все в порядке» в мережі опублікували нове провокаційне відео із Зеленським

 
В інтернеті опублікували черговий скандальний ролик про шоумена і кандидата в президенти Володимира Зеленського.
 
Відео з наркотичним сюжетом розмістили в паблік «Бойкот Партії Регіонів» в соцмережі Facebook. Так, на самому початку відео з’являється напис: «З ним все в порядку».
 
«С ним все в порядке»
«С ним все в порядке» в мережі опублікували нове провокаційне відео із Зеленським
Потім в моменті, де в першому ролику Володимира Зеленського збиває вантажівка, комік проходить дорогу, а фура проїжджає поруч з ним. Але далі на Зеленського падає мішок з порошком білого кольору і з’являється напис: «Тому що він під кайфом».
 
Більш того, в автора цікавляться «тепер Аваков задоволений?», Явно роблячи натяк на відкриття правоохоронцями кримінальної справи за фактом першої відеозапису, де Зеленського збиває вантажівка.
 
Як відомо, в Мережі напередодні з’явився відеоролик , який переробили з рекламного відео Зеленського, в фіналі якого кандидата збиває вантажівка. У штабі Зеленського пред’явили звинувачення штабу Порошенко і звернулися з цього приводу в поліцію. Поліцейські відкрили кримінальну справу. Кандидату в президенти посилили охорону
Відео Youtube Смотри и Думай Джерело інформації: replyua.net    

 

 

«Будеш послана на х * й 80 тисяч раз протягом однієї тільки секунди!» Соколова публічно… Порошенко визнав поразку: термінова новина. Відео