Порошенко визнав поразку: термінова новина. Відео

 

Порошенко визнав поразку: термінова новина

 
Президент України Петро Порошенко вже бореться не за перемогу в другому турі президентських виборів, а за те, щоб розрив між ним і Володимиром Зеленським був мінімальним.
 
Петро Порошенко визнав, що йому кінець і зараз йому важливо уникнути довічного ув’язнення. Про це в інтерв’ю «Хвилі» заявив народний депутат Верховної Ради Антон Геращенко. Повне відео інтерв’ю нижче.
Порошенко визнав поразку
Порошенко визнав поразку: термінова новина

«До речі, сьогодні фактично Петро Порошенко бореться вже не за перемогу — він розуміє за даними соціологічних опитувань, вона неможлива — він бореться, щоб програти з мінімальним розривом Володимиру Зеленському і не потрапити на довічне», — сказав народний депутат.
 
«Тому що одна справа програти 75% на 25%, а інша справа програти 65% на 35%. Він зараз, наскільки мені відомо, поставив завдання своєму штабу набрати в другому турі не менше 30% », — зазначив Антон Геращенко.
 
Як відомо, сьогодні стали відомі дані останньої соціології групи «Рейтинг», яка показала, що розрив між Порошенком і Зеленським тільки виріс.
 
Зеленський набирає 70%, а Петро Порошенко 21%.
 
Зараз у Порошенко йде боротьба за свободу, оскільки весь світ спостерігав за найтяжчими корупційними злочинами Петра Порошенко під час кровопролиття.
  Відео Youtube Yuriy Romanenko Джерело інформації: elise.com.ua

 

 

«С ним все в порядке» в мережі опублікували нове провокаційне відео із Зеленським. Відео «Щенок, я никого не обвиняю!» Гончаренко і Червоненко зчепилися через Порошенко. Відео