Порошенко визнав поразку: термінова новина. Відео

Порошенко визнав поразку: термінова новина

 

Президент України Петро Порошенко вже бореться не за перемогу в другому турі президентських виборів, а за те, щоб розрив між ним і Володимиром Зеленським був мінімальним.

 

Петро Порошенко визнав, що йому кінець і зараз йому важливо уникнути довічного ув’язнення. Про це в інтерв’ю «Хвилі» заявив народний депутат Верховної Ради Антон Геращенко. Повне відео інтерв’ю нижче.
Порошенко визнав поразку
Порошенко визнав поразку: термінова новина
«До речі, сьогодні фактично Петро Порошенко бореться вже не за перемогу — він розуміє за даними соціологічних опитувань, вона неможлива — він бореться, щоб програти з мінімальним розривом Володимиру Зеленському і не потрапити на довічне», — сказав народний депутат.

 

«Тому що одна справа програти 75% на 25%, а інша справа програти 65% на 35%. Він зараз, наскільки мені відомо, поставив завдання своєму штабу набрати в другому турі не менше 30% », — зазначив Антон Геращенко.

 

Як відомо, сьогодні стали відомі дані останньої соціології групи «Рейтинг», яка показала, що розрив між Порошенком і Зеленським тільки виріс.

 

Зеленський набирає 70%, а Петро Порошенко 21%.

 

Зараз у Порошенко йде боротьба за свободу, оскільки весь світ спостерігав за найтяжчими корупційними злочинами Петра Порошенко під час кровопролиття.

 

Відео Youtube Yuriy Romanenko

Джерело інформації: elise.com.ua