Переїзд Зеленського з Банкової: Презентація проєкту — Наразі не Апарат Президента, а Офіс президента. Відео

Переїзд Зеленського з Банкової: Презентація проєкту — Наразі не Апарат Президента, а Офіс президента

 

Президент України Володимир Зеленський разом з командою має намір реорганізувати Адміністрацію. При цьому буде використаний принцип — менше людей, менше державних коштів, більше ефективності, повідомила прес-служба АП у четвер, 20 червня.

 

Переїзд Зеленського
Переїзд Зеленського з Банкової
Зеленський провів зустріч з архітекторами і мистецтвознавцями щодо переїзду з Банкової, на якій був представлений проект майбутньої Адміністрації — «Офіс президента». Команда президента розглядає варіант переїзду Адміністрації глави держави до Українського дому, а на вул. Банковій планується створити художній музей.

 

 

«Ми перетворюємо Адміністрацію президента з органу, який займався кураторством над різними державними інститутами, був паралельно Кабінету міністрів, в орган, який буде забезпечувати аналітичну роботу президента», — заявив заступник глави Адміністрації президента Руслан Рябошапка.

 

Наразі не Апарат Президента, а Офіс президента
Наразі не Апарат Президента, а Офіс президента
Проект передбачає реорганізацію АП по типу відкритого офісу, проте, реконструйована будівля Українського дому в ньому фігурує як «нова АП — центр розвитку країни». Реконструкція передбачає збереження будівлі в існуючих формах і застосування ряду сучасних, зокрема, енергоефективних технологій, а також відновлення фонтану.

 

 

Передбачається створення актового залу на 500 осіб, коворкінгу для громадян, які будуть звертатися з певними ініціативами, кафе та спортзалу. Глава адміністрації президента Андрій Богдан в ході презентації заявив: «Ми знайшли концепцію: ми ні копійки не витрачатимемо з державного бюджету».

 

 

В ході презентації президенту запропонували два варіанти розташування його кабінету — з видом на Дніпро і з видом на Європейську площу, на яку будівля виходить фасадом. Зеленський віддав перевагу варіанту Європейської площі, назвавши його символічним.

 

Презентація проєкту
Презентація проєкту
Український дім або Міжнародний конгрес-центр — національний центр ділового та культурного співробітництва, який розташований в Києві на Європейській площі. Він з’єднує Хрещатик і вул. Грушевського, на якій розташований урядовий квартал.

 

 

До 1993 року будівля була Київською філією Центрального музею В. І. Леніна. Нинішню назву будинок одержав після оголошення незалежності України. Під час Майдану в Українському домі розташовувалися активісти, противники президента Віктора Януковича.

 

 

Відео youtube Зе!Президент

Джерело інформації: vesti-ukr.com