Саакашвілі пішов по стопах президента Зеленського і почав купатися в Одеських фонтанах. Відео

Саакашвілі пішов по стопах президента Зеленського і почав купатися в Одеських фонтанах

 

 

В ході свого візиту до Одеси Михайло Саакашвілі викупався в місцевому фонтані. Про це політик написав на своїй сторінці в Instagram. «У Маріуполі, безумовно, фонтани хороші, але в Одесі не гірше!», — так підписав короткий відеоролик колишній губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі.

 

Саакашвілі
Саакашвілі пішов по стопах президента Зеленського
Відзначимо, що користувачі вже відреагували на відео. Велика частина коментаторів підтримали Саакашвілі, зазначивши, що дуже раді бачити його в Одесі.

 

«Щасливий, вільна людина, це така рідкість для політика», «Рада бачити Вас в Одесі!) Я сподіваюся, що таким щасливим Ви залишитеся в Одесі надовго», «Саакашвілі підтримав челендж від Зеленського», «Це що по стопах Зеленського? Тепер все почнуть стрибати по фонтанах», — написали люди.

 

Примітно, що Михайло Саакашвілі прибув в Одесу і провів зустріч зі своїми прихильниками на Приморському бульварі. Ексглава Грузії пригрозив градоначальнику Геннадію Трухановому тюремним терміном і заявив, що місто знаходиться у владі «бандитів-бандерлогів», для яких у нього є «антикорупційні вовкодави».

 

Нагадаємо що раніше Саакашвілі вийшов на Хрещатик і запитав у людей, чи йти йому на вибори в Раду

 

А вже 13 червня стала відома перша десятка списку партії Саакашвілі “Рух нових сил”

 

Відео youtube Saakashvili Mikheil — Саакашвили Mихаил

Джерело інформації: replyua.net