«Те, що зараз робить Зеленський, це не комедія, це трагедія» — Путін. Пряма трансляція виступу агресора

«Те, що зараз робить Зеленський, це не комедія, це трагедія» — Путін. Пряма трансляція виступу агресора

 

У четвер, 20 червня, президент Росії Володимир Путін в ході традиційної прямої лініїв у Москві відповів на питання, яке стосувалося відносин між Москвою і Києвом. Йому запропонували зробити першим крок назустріч президенту України Володимиру Зеленському . Задавач питання мотивував це тим, що новий український лідер ще молодий і недосвідчений як політик.

 

Те, що зараз робить Зеленський, це не комедія, це трагедія, — Путін
Питання пролунало після сюжету з Набережних Човнів, в якому показали багатодітну сім’ю з Торецькому, яка в 2014 році виїхала в Росію. Розмовляючи з членами сім’ї, Путін пообіцяв ще більше спростити процедуру надання російського громадянства українцям, які проживають не тільки в Росії, але і в самій Україні.

 

Говорячи про своє ставлення до президента Зеленському, Путін заявив: «Зеленський — безумовно талановита людина. Пам’ятаю його виступу в КВН в Москві. Здається це було на початку 2000-х. Це було талановито і смішно. А то, що він зараз робить, — не смішно. Ви ж бачили тільки що сюжет. Це не комедія, це трагедія … »

 

Далі Путін піддав критиці дії Зеленського на посаді глави держави. Він звинуватив президента України в тому, що той не виконує свої передвиборчі обіцянки. За словами Путіна, у ВСУ почастішали обстріли території невизнаних республік на Донбасі. Київ відмовляється зняти економічну блокаду. «Будучи за кордоном, Зеленський заявив, що не збирається розмовляти з представниками невизнаних республік.

 

 

 А як тоді вирішити проблеми? Обстріли з боку Збройних сил України збільшилися, а говорилося, що вони скоротяться. Йшлося про те, що потрібно зняти блокаду ЛНР і ДНР, але нічого не робиться. Робити крок назустріч — це, звичайно, добре. Але для налагодження відносини потрібна політична воля української влади »,  — підкреслив Путін.

Додамо, що на початку прямої лінії Володимир Путін заявив, що Росія ні з ким не сварилася, а значить, і миритися ні з ким не потрібно. «Про примирення мови не йде. Якщо ми повністю здамо і начхаємо на національні інтереси? Нас звинувачують у тому, що ми Донбас окуповуємо. Це повна нісенітниця і брехня »,  — сказав Путін, не моргнувши оком.

 

 

Відео Youtube euronews (на русском)

Джерело інформації: fakty.ua