Навіть Меркель подивилася кілька серій «Слуги народу» — колишній міністр розкрив секрет

Навіть Меркель подивилася кілька серій «Слуги народу» — колишній міністр розкрив секрет

 

 

 

Канцлер Німеччини Ангела Меркель подивилася кілька епізодів серіалу «Слуга народу», головну роль в якому виконав нинішній президент України Володимир Зеленський, заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін. Про це в понеділок, 29 липня, він розповів в інтерв’ю агентству «Укрінформ»

 

 

 

Навіть Меркель
Навіть Меркель подивилася кілька серій «Слуги народу»

 

 

 

«Я вам можу відкрити таємницю, коли стала зрозумілою динаміка рейтингу Зеленського, навіть для канцлера Німеччини Ангели Меркель її команда нарізала кілька епізодів з серіалу, щоб вона подивилася», — заявив Клімкін.

 

 

 

Він також додав, що серіал дивилися і кілька міністрів, проте їх імена він назвати відмовився, тому що не питав у них дозволу.

 

 

«Слуга народу» — український комедійний серіал про обрання президентом країни простого вчителі історії Василя Голобородька . Головну роль в серіалі виконав нинішній президент України Володимир Зеленський .

 

 

За думку політолога Олексія Попова , президент Зеленський опинився в менш вигідному становищі, ніж його персонаж в серіалі. Експерт нагадав, що в серіалі у Голобородько є прем’єр-міністр Юрій Іванович, який «бере в оборот» новоспеченого главу держави, проте в реальності у Зеленського такої підтримки немає.