Наталія Мосейчук красиво «розмазала» Нестора Шуфрича

5 листопада на каналі 1 + 1 вийшов новий випуск політичного проєкту Право на владу. Ведуча програми Наталія Мосейчук в прямому ефірі відверто порозмовляла з депутатом парламенту фракції  «ОПЗЖ» Нестором Шуфричем.

Наталія Мосейчук красиво "розмазала" Нестора Шуфрича
Наталія Мосейчук красиво «розмазала» Нестора Шуфрича

Нардеп Шуфрич почав критикувати законопроєкт українського президента Володимира Зеленського про розпуск Конституційного суду через його скандальне рішення про скасування електронного декларування.

«Я уже не можу мовчати. ​​Ви знаєте, я хочу порадити Володимиру Олександровичу…Ви любите фільми. Перегляньте «Слугу народу»- особливо першу і другу частини. І подивіться ще раз фільм «Хрещений батько», коли Віто Корлеоне вмирає і каже своєму синові: «той, хто прийде з переговорами, той зрадник», — почав нести дурниці Нестор Шуфрич.

Ведуча програми Наталія Мосейчук відреагувала на такі заяви словами письменника Миколи Гоголя.

«Нестор Іванович, я б тут, що називається, закликала до певних моральних цінностей Вас, якщо вони у Вас є. І нагадала б Вам слова Миколи Васильовича Гоголя: «Не треба тому чорта шукати, у кого чорт за спиною сидить», — сказала телеведуча.

Відео ТСН

Раніше ми розповідали, під час прямого ефіру скандальний нардеп Нестор Шуфрич почав словесну перепалку із головним санітарним лікарем України Віктором Ляшко: “Убери ухмылку со своего лица я тебе сказал…Сволота”. ВІДЕО