«Муженко уже навіть не військовий»: Зеленський повністю звільнив з армії голову збройних сил України

«Муженко уже навіть не військовий»: Зеленський повністю звільнив з армії голову збройних сил України

 

 

Сьогодні, другого вересня 2019 року було опубліковано указ президента України Володимира Зеленського про те, що з військової служби звільнений колишній глава Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко.Про це повідомили в прес-службі Офісу українського лідера. 

 

 

Муженко

 

 

Зокрема, в повідомленні наголошується: «Звільнити генерала армії України Муженко Віктора Миколайовича з військової служби в запас у зв’язку з проведенням організаційних заходів з правом носіння військової форми одягу». 

 

 

Як відомо, в травні місяці, а точніше 21 числа Верховний головнокомандувач Збройними силами України Володимир Зеленський звільнив Віктора Муженко з посади керівника Генерального штабу ЗСУ. На його місце був призначений Руслан Хомчак.

 

 

Муженко

 

Також відомо, що Віктор Муженко, двадцятого травня 2014 року указом виконуючого обов’язки президента України Олександра Турчинова призначили першим заступником керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки України. 

 

 

У 2014 році, 3 липня, указом президента України Петра Порошенка Віктор Муженко був призначений керівником Генштабу — Головнокомандувачем Збройними силами України.