Нарешті: Мураєв назвав Росію агресором, а Медведчука «рукою Кремля». Відео

 

Нарешті: Мураєв назвав Росію агресором, а Медведчука «рукою Кремля»

   
Кандидат в народні депутат від «Опозиційного блоку», проросійський політик Євген Мураєв в ефірі телеканалу «ICTV» назвав Росію — агресором. Зокрема, Мураєв заявив, що РФ нахабно анексувала Крим, скориставшись нестабільною ситуацією на Україні.
   
Мураєв
Мураєв назвав Росію агресором, а Медведчука «рукою Кремля»
   
«Партія« Опозиційний блок »ніколи не ставила під сумнів чий Крим. Тим більше, чий Донбас … Я ніколи не заперечував анексію Криму Російською Федерацією. Так, це одна з різновидів агресії. І це визнано і закріплено у безлічі міжнародних резолюцій і документів», — сказав один з лідерів Оппоблока.
   
Не забув Мураєв і знову нагадати про неоднозначну персону Віктора Медведчука. У своєму монолозі, він заявив, що Україна повинна стати буфером між Сходом і Заходом, а не частиною Росії, чого нібито хоче «Опозиційна платформа — За життя!».
   
«Ми не хочемо, щоб Україна була Південно-Західним федеральним округом, на відміну від Медведчука, чому ми і не об’єдналися. Ми вважаємо, що ми повинні бути позаблоковими, нейтральними. І повинні бути мостом між ЄврАзЕс і ЄС», — сказав політик.
   
Відзначимо, раніше між двома частинами «Опозиційного блоку» виник скандал, коли Мураєв зажадав від глави СБУ перевірити своїх колег з створеної «Опозиційною платформи — За життя» на предмет «рук Москви».
 
Він зазначив, що коли відкололася частини «Оппоблока» в політику йдуть «люди, які є контактними особами президента Російської Федерації і безпосередньо, прямим рейсом, літають до нього».
    Відео Youtube Телеканал ICTV
 

 

 

Як Порошенко, в светрі за 19 тисяч, слухав бідну вчительку, і додумався встати коли та… Гройсман довів Тимошенко до нервового зриву на дебатах. Як гризуця за владу наші політики. Відео