ЛГБТ-парад стартував в Києві: онлайн-трансляція

ЛГБТ-парад стартував в Києві: онлайн-трансляція

 

У центрі столиці зібралися тисячі людей, а на охорону правопорядку кинули велику кількість правоохоронців

 

ЛГБТ-парад
ЛГБТ-парад стартував в Києві
У Києві стартував Марш рівності на підтримку ЛГБТ-спільноти. Цей захід став вже традиційним в останні роки. У центрі столиці за правопорядком спостерігають правоохоронці, і вже запобігли спробі провокації.

 

Онлайн-трансляція Маршу рівності ведеться журналістами «Радіо Свобода».

 

ЛГБТ-парад
ЛГБТ-парад стартував в Києві
Відзначимо, напередодні керівництво столичної поліції повідомляли, що в день проведення параду будуть встановлені фільтраційні пункти, де поліцейські з металошукачами будуть здійснювати перевірку і прохід громадян.

 

Також правоохоронці пообіцяли, що спроби провокацій будуть рішуче присікатися. Для виявлення і знешкодження вибухових пристроїв і речовин в день «Маршу рівності» працюватимуть також посилені групи вибухотехніків. Парад охороняє кінна поліція.

 

Перед початком заходу дорогу маршу перекрили представники радикально налаштованих організацій.

 

Так, як повідомляло «Громадське», на ходу планували пронести екскременти, розфасовані по презервативах.  Противники Маршу планували закидати нечистотами учасників КиївПрайд і представників поліції. Про це розповів начальник поліції Києва Андрій Крищенко.

 

 

«На Парковій зупинили автобус, який віз в центр 200 таких» снарядів «з лайном. Щоб наповнити кондоми фекаліями, на Жуковому острові працювала ціла» лабораторія «. А щоб отримати біоматеріал, як зізналися затримані, вони розібрали чотири біотуалету», — повідомив він.

 

Відео Youtube Радіо Свобода

Джерело інформації: segodnya.ua