На Марші рівності у Києві відбулися сутички, було чути постріли.Відео

На Марші рівності у Києві відбулися сутички, було чути постріли

 

На сьогоднішньому Марші Рівності «КиївПрайд» що пройшов у Києві відбулося декілька сутичок, під час цього були чутні звуки пострілів чи вибухів.

 

На Марші рівності
На Марші рівності у Києві відбулися сутички
Так звані противники заходу змогли прорватися в колону, почалася невелика сутичка, але поліції вдалося стримати провокаторів і відтіснили їх від людей.

 

Після цих інцидентів колони рушили у своєму напрямку, як зазначили в правоохоронних органах постраждалих не було. Також під час маршу було добре чути хлопки зі сторони парка «Шевченка», але це могли просто бути потужні петарди.

 

 

пари матч

В кінці маршу, коли проходив німецький представник політикуму Ребекка Хармс, то до колони хотів прорватися незнайомець. Хлопець намагався вихопити із рук політика плакат, але це йому не вдалося.

 

По різним інформаціям на марші було більше як 10 тисяч людей. Журналісти уточнюють, що в колонах було дуже тісно, ​​тому можна точно сказати, що прийшло понад п’ять тисяч. А самі організатори розповіли про близько 8 тисяч.

 

 

Відео Twitter Anastasia Magazowa

Нагадаемо що Онлайн-трансляція Маршу рівності велася журналістами “Радіо Свобода”. ПОВНЕ ВІДЕО Маршу Рівності «КиївПрайд»