Коломойський: «Я посварився з Порошенком через жарт *95 кварталу* про торт ROSHEN. Відео

Коломойський: «Я посварився з Порошенком через жарт *95 кварталу* про торт ROSHEN

 

Український бізнесмен Ігор Коломойський заявив, що минулий президент України Петро Порошенко зняв його друга Ігоря Палицю з посади голови Одеської ОДА через жарт, який прозвучав в «Кварталі 95» Володимиром Зеленським про торт «Roshen».

 

Коломойський - Порошенко
Коломойський: «Я посварився з Порошенком через жарт *95 кварталу*
Про це олігарх поділився  у продовжені інтерв’ю порталу «Новий час». Також він заявив, що «такої цензури, як при Порошенко, в Україні ні в які часи не було».

 

«Летів я з Женеви до Галісию, в Сантьяго-де-Компостела. У нас там був тур до Галісії, прикольний. Я летів в літаку, моя сім’я була уже там, тут лунає дзвінок — дзвонить Борис Ложкін: «Ой, там *Квартал 95*  виходить»

 

 

Це субота була, до речі. Мав Квартал вийти, там, де жарт про київський торт знаменитий. Я кажу: «І що, що виходить?». Він каже: «Треба це прибрати». Я кажу: «Що значить« прибрати »? Ти нічого не переплутав, куди ти дзвониш? ». Я його послав просто, і все », — розповідає Коломойський.

 

 

По словах Коломойського через неділю Ігоря Палицю (соратника бізнесмена) було знято з посади голови Одеської ОДА.

 

Коли минулий президент представляв уже Саакашвілі, він Палиці сказав: «Потрібно було вам всю ту фігню у Кварталі говорити? Таке було просто немислимо при правлінні Януковича», — заявив Коломойський.

 

Певне інтерв’ю читайте на сайті «Новое Время»

 

Відео Youtube Студия Квартал 95

Коломойський — Порошенко «95 Квартал»

Кандидата від “Слуги народу” Куницького “ZpSanek” внесли до “Миротворця” як загрозу для України

Як повідомляють ЗМІ, після опублікування даних Центру досліджень ознак злочинів проти національної безпеки держави, світу, безпеки людей та міжнародного правопорядку кандидатуру в народні депутати по 169 округу Харкова Олександра Куницького внесли до списку сайту ” Миротворець “.

Під Полтавою нарешті піймали і вбили знамениту чупакабру

Житель села Іванівка з Полтавської області 3 липня виявив поруч з приватним домогосподарством дивовижного звіра і вбив його. Жителі стверджують, що це знаменита чупакабра, повідомляє Ехо .

“Убрать НАТО і вернуть Шарія і Клюева”: невідомі “мінери” погрожують підірвати Одеський морвокзал

Невідомі прислали в одеський філіал Адміністрації морських портів України (АМПУ) повідомлення про намір підірвати Одеський морвокзал, і висунули ряд вимог, які необхідно виконати, щоб уникнути теракту.