KISS ШОКУВАВ! Квиток на концерт групи KISS у Києві обійдеться в 5 тисяч доларів: за що такі гроші

 

KISS ШОКУВАВ! Квиток на концерт групи KISS у Києві обійдеться в 5 тисяч доларів: за що такі гроші

 
Знамениті американські рокери KISS, вже майже півстоліття гримлять по всьому світу, дадуть перший і єдиний концерт в Україні. Уже 16 червня музиканти обіцяють підірвати «Олімпійський» і показати небувале видовищне шоу з безліччю спецефектів.
 
KISS
KISS ШОКУВАВ! Квиток на концерт групи KISS у Києві обійдеться в 5 тисяч доларів

Але побачити це може дозволити собі далеко не кожен українець. Ціни на концерт вражають не менше, ніж самі музиканти. Є в продажу квитки вартістю 5 тисяч доларів (майже 130 тисяч гривень).
 
Це особлива категорія квитків, які можна купити на будь-який виступ групи в рамках туру. Квиток ULTIMATE KISS ARMY EXPERIENCE дає його власникові безліч привілеїв. Після концерту він може особисто поспілкуватися з учасниками групи KISS і зробити з ними спільне фото. За такі гроші за шоу можна спостерігати зі спеціальної технічної зони, доступ до якої має тільки команда туру.
 
Також віп-глядач може перебувати в закритих місцях, доступних тільки для музикантів — вийти на сцену за спеціальним коридором, посидіти за барабанною установкою, доторкнутися до інших інструментів, а також побувати в гримерці музикантів і приміряти їх епатажні костюми і величезну взуття.
 
Крім того, з таким квитком можна отримати сувенірну продукцію групи з автографами, довічне участь в фан-клубі KISS ARMY, доступ в спеціальну лаунж-зону з VIP-баром, VIP вхід на всі концерти групи в супроводі офіційного представника.
 
Привілеїв дійсно чимало, але вартість квитків все одно шокує. Таких дорогих квитків на київські концерти ще не було. До речі, вже продано 25 тисяч квитків.
  Джерело інформації; fakty.ua Відео Youtube KISS

 

 

Турбує «ватная» частина оточення президента: ведучий «1 + 1» пояснив, чому не пішов на вибори… Забої хребта та струс мозку: в Одесі п’яні бешкетники побили поліцейських. Відео