«К. Пастор повертається»: Геращенко у нестямі від радості — Турчинов очолив «ЄС» Порошенка

 

Екссекретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов став головою виборчого штабу партії «Європейська солідарність «. 

Турчинов заявив, що йому боляче спостерігати, як національна безпека та оборона, яким він присвятив частину свого життя, знову стають далеко не першим пріоритетом держави, що в умовах війни неприпустимо.

К. Пастор повертається
К. Пастор повертається

За його словами, в життя українців повертаються «замовні справи та політичні переслідування опонентів, що знецінює досягнення революції гідності та кров українських патріотів». Тому сьогодні, як ніколи, необхідно об’єднання і консолідація всіх відповідальних патріотичних сил.

Також його призначення прокоментувала народний депутат Ірина Геращенко, згадавши його медійне прізвисько «К. Пастор» і заявивши про оновлення партії та просуванні в рамках питання про захист країни від «дилетантів і зрадників». Про це вона розповіла в соціальній мережі Facebook.

Гращенко заявила про те, що «К. Пастор повертається», що стало причиною неприхованої радості представників політичної сили останнім часом. Народна обраниця розповіла про головні цілі партії, серед яких — об’єднання всіх проукраїнських і проєвропейських сил для зупинки реваншу, не дати жодного шансу «п’ятій колоні Кремля» на місцевих виборах».

Як ми також розповідали, після останнього опублікованого опитування Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) 51% українців схвально ставляться до відкриття кримінальних справ проти експрезидента України Петра Порошенко.