Більш ніж половина українців вважають справи проти Порошенка справедливими – Нове опитування

 

Більш ніж половина українців вважають справи проти Порошенка справедливими

Більшість українців визнали справедливими кримінальні справи проти колишнього президента країни Петра Порошенка. Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

справи проти Порошенка

 

>

Учасників опитування запитували, чи є розслідування справ щодо Порошенко покаранням за порушення закону і боротьбою за справедливість або політичним переслідуванням. 51 відсоток респондентів вибрав перший варіант відповіді, 30 відсотків – другий, 19 відсотків не змогли відповісти.

Експрезидент Петро Порошенко наразі фігурує в ряді кримінальних справ про легалізацію злочинних доходів через офшори, втручанні в діяльність судів, відмиванні вкрадених в армії грошей і спробі повалення конституційного ладу.

Але по більшості з них він проходить як свідок, у справі про незаконне призначення заступником глави Служби зовнішньої розвідки він став підозрюваним, але поки що уникнув арешту. 

справи проти Порошенка
Більш ніж половина українців вважають справи проти Порошенка справедливими

Також як ми повідомляли на п’ятого президента України завели справу про розпалювання міжрелігійної ворожнечі при створенні Православної церкви України (ПЦУ).

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------