«Вони перевозбуділись»: Геращенко заявила, що «Слуги Народу» хочуть влаштувати їй публічну «порку»

«Вони перевозбуділись»: Геращенко заявила, що «Слуги Народу» хочуть влаштувати їй публічну «порку»

 

 

Комітет з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради викликав депутата від партії «Європейська солідарність» Ірину Геращенко після того, як вона порівняла депутатів від «Слуги народу» з «зеленими чоловічками» в Криму. Про це Геращенко повідомила на своїй сторінці в Facebook.

 

Ірина Геращенко заявила

 

«Друзі, тут мені» слуги «хочуть влаштувати публічну прочуханку за висловлювання і викликають» на килим «. Примітно, що у відповідь на грубе порушення новим спікером [Дмитром Разумковим] регламенту я виступила емоційно і образно, але чортами нікого не називала, і жодного прізвища чи назви фракції не згадувала. Але, по Фрейду, народ перевозбуділся », — написала Геращенко.

 

Депутат підкреслила, що на Україні поки ще є свобода слова і свобода вираження. Депутатам президентської фракції вона порадила стежити за тим, що вони голосують не тільки за себе, але і за інших. На Україні це прийнято називати «кнопкодавством».

 

Раніше Геращенко зазначила, що фракція «Європейська солідарність» не згодна з внесенням на розгляд законопроекту, який до цього не був включений до порядку денного, і заявила, що «в 2014 році Крим захопили» зелені чоловічки «, а зараз вони намагаються забрати парламент» .

 

У відповідь Дмитро Разумков заявив, що подібні висловлювання і порівняння в стінах законодавчого органу неприпустимі, і відключив Геращенко мікрофон.

Ірина Геращенко заявила, що «Слуги Народу» хочуть влаштувати їй публічну прочуханку