Активісти і сім’ї загиблих в шоці: у Дніпрі з могил військових комунальники зняли і викинули прапори

Активісти і сім’ї загиблих в шоці: у Дніпрі з могил військових комунальники зняли і викинули прапори

 

 

У Дніпрі на Краснопільському кладовищі біля могил загиблих бійців антитерористичної операції (АТО) комунальники зняли синьо-жовті прапори, які в серпні встановили за свій рахунок активісти. Про це повідомила мати одного з зниклих безвісти бійців Галина Пугачова на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

 

у Дніпрі з могил військових

 

Всього у могил було 8 прапорів батальйону «Донбас» і 21 прапор України.

 

«Часто відвідують думки про могилках з номерами невідомих на Краснопільському кладовищі, які в жахливому стані. Коли я побачила, що були встановлені прапори, відразу спало на думку: хлопців не забули і про них пам’ятають, і далі активісти почали встановлювати державні прапори на всі-всі могилки! Кому вони заважали в адміністрації, що їх зірвали, ще були зламані хрести на могилах невідомих солдатів, ті, хто під номерами — це ж гірше вандалізму, якщо робиться з розпорядження адміністрації міста », — написала Пугачова.

 

 

За словами директора департаменту соцполітики мерії Дніпра Юлії Дмитрова , активісти не узгодили цю ініціативу з міською владою і адміністрацією кладовища. Вона зазначила, що встановленим прапорам не могли гарантувати збереження на кладовищі, тому прапори і флагштоки зняли, і зараз вони зберігаються в адміністрації закладу.

 

У мерії обіцяють, що протягом півроку будуть встановлені однотипні пам’ятники на могилах бійців, а замість хрестів на могилах з’явиться єдиний великий флагшток біля пам’ятної стели з державним прапором України.

 

Дана ситуація обурила і ініціаторів проекту, і сім’ї загиблих. Вони планують домогтися того, щоб прапори повернули на місце. Якщо цього не відбудеться, активісти погрожують, що самі встановлять прапори, а ще — повідомлять про те, що трапилося президенту.

У Дніпрі з могил військових комунальники зняли і викинули прапори

Джерело інформації: ukraina.ru