Відео ДНЯ: Французький винахідник нарешті перелетів Ла-Манш на ховерборді.

Відео ДНЯ: Французький винахідник нарешті перелетів Ла-Манш на ховерборді

 

 

Як передає «Страна» французький винахідник Фрэнк Запата в неділю, 4 серпня, зміг перетнути протоку Ла-Манш на побудованому їм ховерборді. Відповідний ролик газета The Guardian опублікувала на YouTube.

 

Френк Запата

 

 

Ця друга спроба Френкі Запати перетнути Ла-Манш на ховерборді. Минулого разу, 25 липня, винахідник впав з нього. В цей же раз він стартував в районі французького міста Кале і приземлився в британському Дуврі.

 

Швидкість борда досягала 170 кілометрів на годину. Ширина протоки — від 32 до 250 км. Запаті знадобилося 22 хвилини, щоб перетнути його.

 

 

 

Відео Youtube Guardian News

Фрэнк Запата

У Зеленского анонсували систему *киберслежки* за депутатами “Слуги Народу” в Раді

Як інформує видання “Страна” партія “Слуга народу” має намір використовувати у Верховній Раді програмне забезпечення із застосуванням технологій штучного інтелекту, щоб відстежувати аномалії під час голосувань народних депутатів і уникнути політичної корупції.

Теж уже полетів: Кличко вранці помітили в літаку, що вилітає з Києва

Мер Києва Віталій Кличко, справу проти якого розслідує ГБР , вранці в неділю, 4 серпня, полетів з Києва. Відповідне фото виклала журналістка Ірина Каспарова в Facebook.

Екс-командир київського “Беркута” бере участь в розгоні протестувальників у Москві

Колишній командир київського “Беркута” Сергій Кусюк, який втік до Росії після революції Гідності, в складі російських силових структур розганяє протестуючих в Москві.

У Трускавці влаштували переполох через приїзд Зеленського: роззули навіть “Слуг народу”

Як інформує ” Obozrevatel” в Трускавці, де підходить до завершення тижневе навчання майбутніх народних депутатів від партії “Слуга народу”, вчора, 3 серпня, були посилені заходи безпеки через запланований приїзд президента України Володимира Зеленського.

“Корона не жмет?”: Мер Києва Віталій Кличко порівняв себе з англійською королевою

Мер Києва Віталій Кличко порівняв себе з англійською королевою, заявивши, що скоро, ймовірно, не матиме виконавчої влади в місті і ніяк не зможе вплинути на те, що відбувається. Про це Кличко розповів в інтерв’ю виданню «РБК-Україна», опублікованому в п’ятницю, 2 серпня.