Дональд Трамп уже обганяє Джо Байдена

Перед президентськими виборами в США глава держави Дональд Трамп серйозно зміцнив свої позиції в ключових штатах.

Дональд Трамп уже обганяє Джо Байдена
Дональд Трамп уже обганяє Джо Байдена

Джо Байден все ще залишається популярним в цілому по країні, проте в ключових штатах, які мають найважливіше значення на виборах, чинний президент має велику перевагу.

Портал Real Clear Politic провів опитування акурат перед виборами та з’ясували, що більшість голосів жителів штату Огайо буде віддано за чинного главу держави, і він отримає 18 голосів. 6 голосів Трампу забезпечить штат Айова, 16 голосів штат Джорджія і 15 голосів у президента буде від Північної Кароліни.

Соціологи підкреслили, що Джо Байден залишається лідером в тих, хто вагається штатах, проте ці дані не можна вважати правдивими, оскільки багато виборців відмовляються відповідати на питання, за кого вони будуть голосувати. Поки Байден лідирує в таких штатах, як Арізона, Невада, Вісконсин, Мічиган, Пенсільванія і Флорида.

Як підкреслили соціологи, в цілому по країні за популярністю серед виборців демократ Джо Байден випереджає свого конкурента майже на 7%.

Дональд Трамп уже обганяє Джо Байдена

Вибори в США пройдуть сьогодні, 3 листопада, однак десятки мільйонів американців вже встигли достроково проголосувати поштою.