Загроза Президенту: Дональда Трампа сховали в бункері через протести. Відео

Дональда Трампа сховали в бункері через протести

У США, як і раніше неспокійно і триває так званий “Чорний майдан”. Все більше і більше міст охоплюють мітинги та непокора громадян через недавнє вбивство афроамериканця.

 Дональда Трампа сховали в бункері

Акції протесту досягли Вашингтона і Білого дому, через них президента США Дональда Трампа сховали в бункері, він пробув там близько години пише CNN. чи був президент разом з першою леді Меланія Трамп, поки невідомо.

Через заворушення мер Вашингтона Мюріел Боузер ввела в місті комендантську годину і звернулася за допомогою до Національної гвардії США. Заборона на переміщення буде знята в понеділок з 6 ранку за місцевим часом.

Нагадаємо, в США тривають протести вже тиждень, спалахнули вони в Міннеаполісі, де сталося вбивство афроамериканця поліцейським при затриманні. Згодом протести охопили багато американських міст і переросли в масові заворушення.

“Ми говорили про це і сьогодні, але і подумати не могли що хтось почне знищувати майно, ставити під загрозу себе і наших офіцерів, ми розуміємо і захищаємо їх право на протести, а не на руйнування міста”, – заявила мер Вашингтона Мюріел Боузер.

 

Відео 24 Канал

Як ми також повідомляли, вчора спалахнули акції протесту через переслідування опозиціонерів в Білорусії. Багато громадян вийшли на непокору в Мінську, Гродно та Вітебську. Після мітингу білоруські правоохоронці почали масове затримання громадян. Відео